אחרי סוף שבוע מלא הפתעות וכל סיפורי האזנות שהיו בין ישראל וארה"ב יש ענן מאוד גדול בנושא היחדים, אני מאוד חושש ליחסי ישראל-ארה"ב ומקווה שיהיה טוב

במאמר הזה נציג נושא אחר לגמרה שהוא בנושא פרסום ושלטים.

שלטים הם אומנות למרות שגם הגדולים ביותר עושים פאדיחות , צפו בסרטון הבא שעוסק בשלטים מצחיקים שאני לא מאמין שעברו אישור!

למה צריך שלטים?:

אם אתם בעלי עסק, בעל מוצר שאתם רוצים לשווק וכדומה, אתם צריכים להשיג שלטים כדי להצליח לפרסם את מה שאתם רוצים במקומות מתאימים. למשל, אפשר לפרסם שירות מסוים על גבי שלטי חוצות בכבישים בהם יש עומסי תנועה כך שנהגים רבים עוברים במקום וגם נאלצים לנסוע לאט עקב העומס. אלו הם מאפיינים של מקום לשלט שיכולים לגרום לו להיות מוצלח יותר. כמו כן, שלטים יכולים להיות בעלי שימושים נוספים. למשל, שילוט על דלת כמו למשל- מרפאה. שילוט שמבהיר איך מגיעים למקום מסוים על ידי חיצים שמסבירים את כיוון הנסיעה וכן הלאה. שלטים משמשמים אותנו רבות גם אם אנחנו לא ערים לכך. בכל אופן, לא תמיד מדובר בדבר זול.

שלטים בזול:

בעבר למדתי מכללת אורנים על פרסום טיפה ,אתם רוצים ליצור פרסום לשירות או עסק?, אתם מעוניינים לקנות שלט ולעצב שלט ראוי, אתם חושבים ואולי אפילו בטוחים שכך תוכלו להגיע ללב של יותר לקוחות. אולם, אתם מגיעים לקנות שלטים ורואים את העלות שגורמת לכם לעשות דבר אחד- לברוח. ובכן, ישנם שלטים בזול. לא כל השלטים יקרים באותה מידה. אם אתם קונים שלט מסוים שאתם בעצמכם רוצים לתלות כמו למשל שלט לדלת העסק של נותנת שירותי קוסמטיקה שעליו כתוב- "קוסמטיקאית", ניתן להוזיל את המחיר על ידי שינוי גודל השלט, עיצוב בצבעים מסוימים ועוד. אם אתם רוצים לעומת זאת לפרסם שירות ברחבי העיר, תצטרכו כנראה להשכיר שלט תלוי וזה דבר שיכול להעלות הרבה כסף בהתאם למיקום של השלט ורמת הביקוש שיש עבורו.

שלטים- על מה לא כדאי להתפשר:

אם רוצים להוזיל את המחיר של השלט שאתם מעוניינים בו. ישנם שני כיוונים מרכזיים שאפשר ללכת עליהם. מצד אחד, אפשר לבחור בשלטים יותר קטנים. שלטים קטנים יותר עולים פחות כסף אבל הם יכולים להיות הרבה פחות בולטים לעין. כיוון שני שניתן להוזיל באמצעותו את השלטים קשור לגרפיקה. שימוש בפחות צבעים, עיצוב זול יותר וכדומה, יכול להוזיל את עלותו של השלט שלכם. השיקול מאיזה כיוון עדיף לקצץ הוא מורכב. לעיתים יופי בא על חשבון גודל ולפעמים זה ההיפך. בכל מקרה, אם מדובר בהקטנה שאינה משמעותית מאד ובעיצוב שמאד קרוב ללבכם, זו כנראה האופציה היותר טוב בשבילכם.

שלטים- איך בוחרים?:

שלטים בזול ניתנים למציאה בכמה וכמה מקומות. קודם כל, כדאי להתחיל לחפש שלטים באינטרנט. לקרוא קצת מידע על אופיים של שלטים איכותיים, מה המרכיבים החשובים בשלט ועוד. חשוב למצוא מקום שתרגישו בנוח אתו. יש סיכוי טוב שאם תבחרו בספקים טובים לשלט שלכם, תוכלו להיות בטוחים בהחלטות שאתם מקבלים כגון- גודל השלט, העיצוב שלו, המיקום ועוד. חברה שמשדרת ונותנת לכם תחושת ביטחון יכולה לקדם אתכם משמעותית עם הנושא. בסופו של דבר, לכו עם הלב שלכם ונסו למצוא משהו מתאים לטעמכם ולסכום שאתם יכולים לשלם.

זה סוף החדשות ! מקווה שהכל יסתדר בעולם ואני עדיין ממשיך לעקב אחרי הפיגוע הרצחני שהיה בתאילנד , אני טס לשם לקראת שנה הבאה ומקווה שהעניינים יסתדרו! אני מקווה שיהיה שלום אמיתי בכל העולם ושהכל יבוא מאהבה אמיתי ועזרה אמיתית חובה לתת לילדינו חינוך נכון ולהכין אותם קדימה לעולם אמיתי וטוב יותר!